تبلیغات
خبر رسانی ایران - همکاری 2 هزار روحانی در اجرای طرح آرامش بهاری
یکشنبه 6 فروردین 1391

همکاری 2 هزار روحانی در اجرای طرح آرامش بهاری

• نوشته شده توسط: مینا ب

معاون فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور خبر داد
همکاری 2 هزار روحانی در اجرای طرح آرامش بهاری

خبرگزاری فارس: معاون فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری همزمان با ایام نوروز در 2 هزار امامزاده و بقاع متبرکه کشور از همکاری 2 هزار روحانی در اجرای این طرح خبر داد.

خبرگزاری فارس: همکاری 2 هزار روحانی در اجرای طرح آرامش بهاری

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام والمسلمین احمد شرفخانی در جریان بازدید از روند اجرای طرح آرامش بهاری در شهرستان خوی افزود: این طرح با هدف استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی بقاع متبرکه و تبدیل آنها به قطب فرهنگی همزمان در سراسر کشور در آذربایجان غربی اجرا می‌شود.

وی ارتقاء سطح فرهنگی و همچنین بالا بردن سطح معارف اسلامی و ارائه تسهیلات لازم برای مسافران نوروزی را از دیگر اهداف اجرای این طرح ذکر کرد و ادامه داد: این طرح در ایام نوروز در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه از 28 اسفند ماه اغاز و تا 14 فروردین ماه سال جاری ادامه دارد.

حجت الاسلام شرفخانی از حضور 2 هزار روحانی و همکاری حوزه‌های علمیه کشور در جهت برگزاری بهتر این طرح خبر داد و گفت: در کنار این طرح برگزاری نمایشگاه های آرامش بهاری، سیمای عفاف و حجاب و مسابقه سراسری آرامش بهاری با محوریت مسائل فرهنگی و دینی از جمله دیگر برنامه‌های این طرح است.

انتهای پیام/


نظرات()