تبلیغات
خبر رسانی ایران - برگزاری راهپیمایی الی بیت‌المقدس در الازهر و میدان التحریر
یکشنبه 6 فروردین 1391

برگزاری راهپیمایی الی بیت‌المقدس در الازهر و میدان التحریر

• نوشته شده توسط: مینا ب

سخنگوی رسمی راهپیمایی جهانی الی بیت‌المقدس:
برگزاری راهپیمایی الی بیت‌المقدس در الازهر و میدان التحریر

خبرگزاری فارس: سخنگوی رسمی راهپیمایی جهانی الی بیت‌المقدس با اشاره به حمایت بیش از 700 سازمان از 64 کشور در 5 قاره از برگزاری راهپیمایی الی بیت‌المقدس در الازهر و میدان التحریر خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری راهپیمایی الی بیت‌المقدس در الازهر و میدان التحریر

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از منابع خبری، زاهر البیراوی سخنگوی رسمی راهپیمایی جهانی الی بیت‌المقدس گفت: راهپیمایی جهانی الی بیت‌المقدس و فعالیت‌های روز زمین فلسطین در 64 کشور جهان آماده برگزاری است و پیش‌بینی می‌شود که میلیون‌ها نفر در این راهپیمایی شرکت کنند.

بنابر این گزارش، بیراوی با بیان اینکه راهپیمایی جهانی الی بیت‌المقدس در اردن، لبنان، سوریه و مصر برگزار می‌شود، افزود: در اردن با هماهنگی دولت این کشور برگزار می‌شود.

بیراوی همچنین با اشاره به آمادگی در لبنان، تاکید کرد: یک جشنواره مرکزی به همراه سخنرانی وسیع در الازهر برگزار خواهد شد که قریب به 30 هزار مصری در آن حضور خواهند داشت و همچنین در میدان التحریر و دیگر استان‌های مصر راهپیمایی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه هماهنگی‌ها با دولت‌های اردن، لبنان و مصر در حال انجام است، افزود: در ساعت 11 در 30 مارس راهپیمایی جهانی الی بیت‌المقدس برگزار خواهد شد.

سخنگوی رسمی راهپیمایی جهانی لی بیت‌المقدس، با اشاره به اهداف این حرکت، از حمایت بیش از 700 سازمان از 64 کشور در 5 قاره خبر داد و گفت: 400 شخصیت برتر جهان از جمله ماهاتیر محمد، دیزموند توتو برنده جایزه صلح نوبل، شیخ رائد صلاح رئیس جنبش اسلامی در داخل فلسطین و کشیش عطاءالله حنا از این حرکت حمایت کرده‌اند.

انتهای پیام/س


نظرات()