تبلیغات
خبر رسانی ایران - هتل‌های گلستان آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران
یکشنبه 6 فروردین 1391

هتل‌های گلستان آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران

• نوشته شده توسط: مینا ب

رئیس جامعه هتلداران گلستان خبر داد
هتل‌های گلستان آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران

خبرگزاری فارس: رئیس جامعه هتلداران استان گلستان گفت: تمام هتل‌های استان آماده پذیرایی و اسکان مسافران و گردشگران ورودی به استان هستند.

خبرگزاری فارس: هتل‌های گلستان آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی ستاد دائمی تسهیلات سفر استان گلستان، باب‌الله تجری اظهار داشت: در استان 18 هتل وجود دارد که همگی آماده پذیرایی از مسافران نوروزی هستند.

وی افزود: از این تعداد یک هتل چهار ستاره، سه هتل سه ستاره، 10 هتل دو ستاره و چهار هتل یک ستاره هستند.

تجری ادامه داد: هتل‌های استان در مجموع 480 اتاق و یک هزار و 764 تخت دارند که از آغاز سال تا پنجم فروردین 80 درصد ظرفیت آنها مورد استفاده قرار گرفته است.

رئیس جامعه هتلداران استان گلستان ضمن تقدیر از هتلداران استان گفت: طی بازدیدهای به عمل آمد از هتل‌های استان توسط ناظران ستاد دایمی تسهیلات سفر استان گلستان، تمام اعضای ستاد از هتل‌ها راضی بودند و هیچ گونه تخلف و مشکلی دیده نشد.

تجری تصریح کرد: همه هتل‌ها نرخ مصوب را در معرض دید عموم قرار داده و تعدادی از آنها نیز پایین‌تر از نرخ مصوب ارائه خدمات کرده‌اند.

وی ادامه داد: در گرگان هتل‌های آذین، معروف، طهماسبی، سرفراز، خیام، فرهنگیان، راه و ماه، شهرداری، جهانگردی و زیارت فعال هستند.

این مسئول اذعان داشت: هتل بهمن در کردکوی، هتل‌های کانیار و پارمیس در علی آباد، پارک و عجم در آزادشهر استقلال و قصر در مینودشت و قابوس و فرهنگیان در نیز در گنبد فعال هستند.

انتهای پیام/ن۳۰


نظرات()