تبلیغات
خبر رسانی ایران - تمرینات صبای قم تا چهارم فروردین ماه تعطیل شد
دوشنبه 29 اسفند 1390

تمرینات صبای قم تا چهارم فروردین ماه تعطیل شد

• نوشته شده توسط: مینا ب

بعد از پایان بازی‌های هفته بیست و هشتم
تمرینات صبای قم تا چهارم فروردین ماه تعطیل شد

خبرگزاری فارس: تمرینات تیم فوتبال صبای قم در آستانه فرا رسیدن سال جدید تا روز چهارم فروردین ماه تعطیل شد.

خبرگزاری فارس: تمرینات صبای قم تا چهارم فروردین ماه تعطیل شد

به گزارش خبرگزاری فارس از قم تمرینات و برنامه‌های آماده‌سازی تیم فوتبال صبای قم در آستانه سال جدید و بعد از پایان دیدارهای هفته بیست و هشتم لیگ یازدهم فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس به مدت پنج روز تعطیل شد.

صبایی‌ها همانگونه که از قبل برنامه‌ریزی کرده بودند و به دنبال کسب آمادگی لازم برای حضور در ادامه بازی‌های لیگ برتر هستند، تمرینات خود را برای حضور موفق در هفت بازی باقی مانده خود از روز جمعه این هفته پیگیری می‌کنند.

در حالی که به دلیل وضعیت نامساعد جوی در شهر تبریز، دیدار هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور بین صبای قم و شهرداری تبریز روز شنبه بیست و هفتم اسفند ماه برگزار نشد، عبدالله ویسی تیمش را به استراحت فرستاد تا صبایی‌ها دور جدید تمرینات خود را با روحیه‌ای مناسب آغاز کنند.

از سوی دیگر با هماهنگی صورت گرفته از سوی کادر فنی تیم فوتبال صابی قم، با توجه به اعلام زمان جدید برگزاری بازی صبای قم و شهرداری تبریز در هفته بیست و هشتم مسابقات یازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، صبایی‌ها بعد از دید و بازدیدهای عید نوروز، از روز چهارم فروردین ماه دور جدید تمرینات خود را آغاز می‌کنند.

دیدار معوقه تیم‌های فوتبال صبای قم و شهرداری تبریز روز پنجشنبه دهم فروردین ماه بار دیگر در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد و بازیکنان صبای قم قصد دارند با کسب سه امتیاز این دیدار بار دیگر به مکان چهارم جدول بازگردند.

تیم فوتبال صبای قم در حال حاضر با کسب 42 امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به سایر رقبای بالای جدولی، در مکان پنجم قرار دارد در حالی که هم‌اکنون تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با کسب 55 امتیاز صدرنشین است و تراکتورسازی تبریز با کسب 52 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد.

استقلال تهران با 48 امتیاز از 26 مسابقه در رده سوم جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال قرار دارد و تیم نفت تهران با 44 امتیاز از 28 بازی چهارم است در حالی که صبای قم نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده این تیم در جایگاه پنجم قرار دارد.

انتهای پیام/غ20/د1000


نظرات()