تبلیغات
خبر رسانی ایران - راه‌اندازی دبیرخانه فناوری نانو در شهرستان دشتستان
یکشنبه 28 اسفند 1390

راه‌اندازی دبیرخانه فناوری نانو در شهرستان دشتستان

• نوشته شده توسط: مینا ب

رئیس آموزش و پرورش شهرستان دشتستان خبر داد
راه‌اندازی دبیرخانه فناوری نانو در شهرستان دشتستان

خبرگزاری فارس: رئیس آموزش و پرورش شهرستان دشتستان از راه‌اندازی دبیرخانه فناوری نانو در شهرستان دشتستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: راه‌اندازی دبیرخانه فناوری نانو در شهرستان دشتستان

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان عباسعلی اسدی ظهر امروز در نشست با خبرنگاران با تبریک به مناسبت عید نوروز اظهار داشت: در سال‌های اخیر شاهد رشد و توسعه سریع علم الکترونیک در کشور بوده‌ایم به نحوی که فناوری اطلاعات در تمامی برنامه‌های روزمره زندگی مؤثر است.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان دشتستان خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش همگام و همراه با پیشرفت فناوری اطلاعات در کشور در این راستا گام برداشته و ایجاد کلاس‌های هوشمند و کارگاه‌های رایانه در مدارس شهرستان دشتستان گامی مثبت برای گسترش فناوری اطلاعات در مدارس است.

اسدی بیان داشت: اجرای طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش از اساسی‌ترین برنامه‌های آموزش و پرورش است و در شهرستان دشتستان تمامی برنامه‌ها بر تحقق اهداف این طرح معطوف شده است.

وی ایجاد کلاس‌های هوشمند را یکی از اهداف طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش دانست و اضافه کرد: تمام مدارس شهرستان را به سیستم هوشمند مجهز می‌کنیم و این امر به تدریج در مدارس شهرها و روستاهای این شهرستان عملیاتی می‌شود.

این مسئول اذعان داشت: باید از تمامی فرصت‌ها برای تحقق اهداف و برنامه‌های طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش بهره ببریم و هیچ فرصتی را نباید از دست دهیم.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان دشتستان عنوان کرد: برگزاری دوره‌های آموزش کامپیوتر در قالب کلاس‌های ضمن خدمت از برنامه‌های آموزش و پرورش برای آشنایی بیش از پیش دبیران با علوم روز است و در سال‌های اخیر طی چندین مرحله شاهد برگزاری چنین دوره‌هایی بوده‌ایم.

اسدی ابراز داشت: دانش‌آموزان آینده‌سازان میهن اسلامی هستند و تقویت مدارس و واحدهای آموزشی و اجرای اهداف طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش و باور استعدادهای دانش‌آموزان از مسائل مهمی است که باید برای پیشرفت و توسعه شهرستان دشتستان به آن توجه داشته باشیم.

وی از راه‌اندازی دبیرخانه فنآوری نانو در شهرستان دشتستان خبر داد و گفت: تمام تلاش خود را برای روزآمد کردن مدارس به کار گرفته‌ایم و دانش‌آموزان و مدیران و معلمان را در این راستا همراهی می‌کنیم.

اسدی یادآور شد: در سال‌ جاری یک میلیارد و 650 میلیون ریال برای تجهیز و تامین امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی مدارس شهرستان دشتستان هزینه شده است.

انتهای پیام/ی20/د1000


نظرات()