تبلیغات
خبر رسانی ایران - سال 90 سال حماسه آفرینی ایرانیان بود
جمعه 26 اسفند 1390

سال 90 سال حماسه آفرینی ایرانیان بود

• نوشته شده توسط: مینا ب

امام جمعه موقت بهبهان:
سال 90 سال حماسه آفرینی ایرانیان بود

خبرگزاری فارس: امام جمعه موقت بهبهان گفت: سال 1390، سال افتخارآفرینی و حماسه‌آفرینی ملت غیور و همیشه در صحنه ایران است.

خبرگزاری فارس: سال 90 سال حماسه آفرینی ایرانیان بود

به گزارش خبرگزاری فارس از بهبهان، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی موسوی‌دهموردی ظهر امروز در خطبه‌های آخرین نماز جمعه سال 90 اظهار کرد: سالی که گذشت ملت قهرمان ایران شاهد دستاوردهای بزرگی در عرصه‌های گوناگون بود.

وی ادامه داد: مهم‌ترین این دستاوردها انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای، ناکامی دشمنان در تحریم ایران و شکست آنها در اعمال فشارها و تحریم‌های پیچیده و شکست آمریکا در جنگ الکترونیک و شکار هواپیمای فوق مدرن جاسوسی توسط نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در شرق کشور بود.

موسوی‌دهموردی اضافه کرد: حضور گسترده و حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن و پایداری در حفاظت از انقلاب و آرمان‌های امام و رهبری و برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی و حضور بسیار گسترده و شورانگیز ملت قهرمان ایران در پای صندوق‌های رای و ناکامی بدخواهان در زمینه تحریم انتخابات و پیروزی اصولگرایان در انتخابات از دیگر حوادث شیرین سال 90 بود.

وی خاطرنشان کرد: سال 1390، سال افتخارآفرینی و حماسه‌آفرینی ملت غیور و همیشه در صحنه ایران است.

خطیب جمعه بهبهان در بخش دیگری از سخنانش به روز ملی صنعت نفت اشاره کرد و یادآور شد: نهضت ملی شدن صنعت نفت یکی از حوادث مهم سیاسی در دوران زعامت آیت الله کاشانی و دکتر مصدق است.

وی تصریح کرد: این رویداد آغاز شیرینی برای ملت تحت ستم ایران بود، اما با خیانت روشنفکران غربگرا و مزدور و وابسته به نظام سلطه پایانی غم‌انگیز، تلخ و ناگوار به همراه داشت.

موسوی‌دهموردی هم‌چنین به سالروز ارتحال جانسوز یادگار امام حجت‌الاسلام حاج سید احمد خمینی اشاره کرد و اذعان داشت: حاج احمد آقا فرزند برومند امام و یار و همراه همیشگی وی بود.

امام جمعه موقت بهبهان در پایان به فرارسیدن عید نوروز نیز اشاره کرد و گفت: نوروز فرصت مناسبی برای از نو شروع کردن بوده و همه باید با دقت بیشتری در زندگی خود، سالی بدون معصیت داشته و زمینه را برای پیشرفت‌های معنوی نیز فراهم کنیم.

انتهای پیام/خ۲۰


نظرات()